Ačkoli se to na první pohled nezdá, Nascar patří nejnebezpečnějším motoristickým sportům vůbec. Pochopitelně závisí na jednotlivých tratích, některé jsou skutečně nebezpečné a nejeden jezdec byl již zraněn. I přes to, že se Nascar jezdí neustále dokola, o nehody není nouze. Rychlost je skutečně vysoká a při střetu dochází k neskutečným haváriím. Stačí se porozhlédnout po internetu, který je plný záběrů nehod právě ze závodů Nascar.

Mnozí závodníci Nascar si jsou tohoto nebezpečí vědomi a i přesto neustále závodí. Jaké k tomu mají důvody? Honba po penězích? Snaha o slávu? Láska k tomuto sportu? Lze jenom hádat, je zřejmé, že každý k tomu bude mít jiné důvody. Jedno je jisté – závodnicí Nascar počítají i s tím nejhorším a uvědomují si, že jejich závod může být i posledním. A to i přes nejmoderněji vybavené záchranáře. Život má člověk zkrátka pořád jenom jeden, s tím se nic dělat nedá.

Leave a Reply

Advertisement
.
Pouze kvalitní matrace Vám zajistí zdravý spánek. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky za výhodné ceny.

Originální vánoční dárky pro rok 2011. Vše skladem!

Značkové parfémy za skvělé ceny, teď si může dopřát luxus každý.

Originální dárky ke všem příležitostem ZDE !

Kvalitní levné parfémy za nejlepší ceny.

Nápadité dárky pro ženy za skvělé ceny

Značková parfumerie online.

Hledání
.
Výkup stříbra za bezkonkurenčně nejlepší ceny na trhu. Prodej investičního stříbra. Poradenství při prodeji i nákupu slitků a šperků.